arrow_rightarrow_righticon_excelicon_pficon_ppticon_wordmagnifier

Programma

donderdag 08 nov

08:30

Ontvangst

Opening

09:00

Opening

Rianne Rijsdijk, voorzitter werkgroep INVEST

09:10

Expeditie

Ronald Hulsebosch, huisarts, expeditiearts, oprichter van De Reisdokter

10:10

Ochtend pauze

10:40 - 11:25 || Parallelronde 1

10:40

1.1 Osteogenesis Imperfecta

Stichting Care4BrittleBones (C4BB)

10:40

1.2 Immunologie

Esther de Vries, coordinator data science, Jeroen Bosch Ziekenhuis, `s-Hertogenbosch, Immunology Researcher, Elisabeth Tweesteden Ziekenhuis, Tilburg, Professor, Tranzo, Tilburg University

10:40

1.3 Dyspepsie

Ad Masclee, hoofd afdeling maag-, darm- en leverziekten, maag,- darm- en leverarts, opleider, Maastricht UMC+

10:40

1.4 Sessie wetenschap: statistiek

Anneke van Vught, associate lector taakherschikking, Lectoraat Organisatie van Zorg en Dienstverlening, verpleegkundige, bewegingswetenschapper, epidemioloog, HAN, Nijmegen

11:25

Wisseltijd

11:35 - 12:20 || Parallelronde 2

11:35

2.1 CT / MRI

.

11:35

2.2 Claviculafracturen

Guus Haeseker, orthopedisch chirurg, Isala Meppel, Zwolle

11:35

2,3 Juridisch

Karen de Wolf, juridisch medewerker, Slachtofferhulp Nederland

11:35

2.4 Sessie wetenschap

.

12:20

Lunch pauze

13:20 - 14:05 || Parallelronde 3

13:20

3.1 Xthorax

.

13:20

3.2 Klinische genetica

Annet Baas, klinisch geneticus, UMC Utrecht

13:20

3.3 Menopauze

Bart van Aken. gynaecoloog, Vrouw & Klinieken, Lelystad

13:20

3.4 FBZ; onderhandelen

Robert Barendse, onderhandelaar arbeidsvoorwaarden, FBZ

13:20

3.5 Sessie wetenschap

.

14:15

BIG data

Andre Dekker, persoonlijk hoogleraar radiotherapie, School for Oncology and Develop Biol, Fac. Health, Medicine and Life Sciences, Maastricht University

15:00

Middag pauze

15:30

Algemene leden bijeenkomst

16:45

Vakgroepoverleggen

17:45

Borrel

19:00

Congresdiner

00:30

Einde

vrijdag 09 nov

08:30

Ontvangst

Opening

09:45

Communicatie in de spreekkamer

Paul Brand, kinderarts-pulmonoloog,hoofd medisch opleidingsbeleid van de Isala Academie, Isala, Zwolle; hoogleraar klinisch onderwijs, Universitair Medisch Centrum Groningen, Rijks Universiteit Groningen

09:45

Eindeloos bewust

Pim van Lommel, onderzoeker, publicist en spreker over relatie tussen bewustzijn en hersenen, auteur 'Eindeloos bewust'

10:30

Ochtend pauze

11:00-11:45 || Parallelronde 4

11:00

4.1 Ijzerinfusie bij hartfalen

Gilles van Delft, cardioloog, Ijsselland Ziekenhuis, Capelle aan de Ijssel

11:00

4.2 Inotropica

Tomas Symersky, cardioloog, Medisch Centrum Leeuwarden

11:00

4.3 Chronische pijn; verklaringsmodellen van chronische pijn en pijnrevalidatie

N. Rijnders, revalidatiearts, Revant

11:00

4.4 Neurologie

.

11:00

4.5 Sessie Wetenschap

.

11:55-12:40 || Parallelronde 5

11:55

5.1 Sessie tweede kamerleden

.

11:55

5.2 Oudere patient tijdens ziekenhuisopname + delier

N. Borst, internist, internist vasculaire geneeskunde en internist-ouderengeneeskunde i.o., Isala Zwolle

11:55

5.3 Chronische pijn: Hoe doen we dat in de praktijk

Sebastiaan Beeker, revalidatiearts, Klimmendaal revalidatiespecialisten

11:55

5.4 Corticosteroiden bij artrose

Desirée Dorleijn, Orthopedisch Chirurg i.o., Isala Zwolle

11:55

5.5 Sessie wetenschap

12:40

Lunchpauze

13:30 - 14:15 || Parallelronde 6

13:30

6.1 Aortachirurgie

Goris Bol Raap, cardiothoracaal chirurg, Medisch Centrum Leeuwarden

13:30

6.2 Levercirrose en comorbiditeit

Eric Tjwa, leverarts, Radboudumc, Nijmegen

13:30

6.3 Kindermishandeling

Maaike Brunekreef, aandachtsfunctionaris huiselijk geweld & kindermishandeling, Isala, Zwolle

13:30

6.4 Workshop social media

Timo de Raad, Physician Assistant, Master student Health Professions Education, Peer supporter, PICU, UMC Utrecht

13:30

6.5 Sessie wetenschap

,

14:25

Presentatie genomineerden || Uitreiking NAPA award

15:00

Het belang van taakherschikking om patiënten de juiste zorg op de juiste plek te kunnen bieden

Minister Bruins, minister medische zorg & sport

15:45

Afsluiting

16:00

Vakgroepoverleggen

17:00

Einde